Hakkımızda

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit edip, müşterilerimize değer katan çözümleri en ekonomik şekilde sunmak ve bu sayede müşterilerimizin saygısını, takdirini ve beğenisini kazanmak. İlkelerimizden taviz vermeden, müşterilerimizin güvenini sarsmadan, uzun yıllar hizmet verebilmek..

Vizyonumuz

Sektöründe güvenilir hizmetin sürekliliğini hedeflemektedir. Çalışanlarının mutluluğunun müşteri memnuniyetine dönüşeceğinin bilincinde olup maddi ve manevi yatırımlarını da bu yönde yapmaktadır. Süreklilik, hizmetlerimizin devamının güvencesidir ve hizmet taahhüdümüze olan sadakatimiz de müşterilerimizle aramızdaki kuvvetli bağı oluşturmaktadır.

Stratejimiz
ÇAKMAKLAR İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ, Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda hizmette
bulunduğu iş kolunda sistematik, verimli ve kârlı faaliyet göstererek büyümeyi ve bu büyümenin bir sonucu olarak insan kaynağını ileriye taşımayı hedeflemektedir. Bunun yanında ÇAKMAKLAR İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ, müşterileri başta olmak üzere tüm paydaşlarının beklentilerini anlamayı, etkili ve hızlı bir şekilde bu beklentilerin üzerine çıkmayı hedefler. Son olarak ÇAKMAKLAR İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ, farkın ancak yaratıcı olmakla ortaya çıkabileceğini düşünerek, ürün geliştirme, müşteri hizmeti ve iş konsepti açısından katılımcı bir anlayışla sürekli yeniliklerle pazarda rekabet avantajı yaratmakta, süreç iyileştirme yönünden ekip çalışması ile işleri daha yalın, daha hızlı ve daha düşük maliyetli yapacak önlemler geliştirmektedir

Amacımız
Ülkemizin en saygın üreticilerinin ürünlerinin pazarlamasını yapan ÇAKMAKLAR İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ değerli taleplerinizi en iyi fiyat teslimat koşulları ve kesintisiz müşteri memnuniyeti felsefesiyle karşılamayı hedef edinmiş, Aile olma bilincinin oluşturduğu “kurumsallaşmış bir firma” olmaktır.

Hizmet Noktaları
ÇAKMAKLAR İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ laminat parke konusunda Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Edirne, Kırklareli ve tüm trakya bölgesine hizmet vermektedir.

“Hakkımızda” üzerine 1 yorum.

  1. KMÜ senato toplantı salonları, seminer odaları gibi vip toplantıların yapılacağı büyük toplantı salon döşeme tabanlarında kullanılacak olan derzli laminat döşeme kaplaması (süpürgelik ve bütün aksesuarlar dahil) ve KDV hariç tüm masraflar dahil m2 fiyatı ivedilikle lazım. Yardımlarınız ve ilgilerinizi arz ederiz.16 NİSAN 2018 Pazartesi.(0532 503 13 79 – Mustafa ÖZGEN- KMÜ Yapı İşleri ve D. Bşk.- KARAMAN
    Fax:0338 226 20 50

Bir cevap yazın